Lekcje indywidualne lub w małych grupach – dwie, maksymalnie trzy osoby.

Nasze doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego obejmuje dwie dekady pracy w szkołach językowych i publicznych wszystkich poziomów – od przedszkola, przez szkołę podstawową, gimnazjum, liceum, do uczelni wyższych włącznie. Pracowaliśmy z uczniami w każdym wieku, od przedszkolaka do emeryta. Nauczaliśmy na wszystkich poziomach, od zajęć dla osób początkujących, do kursów przygotowujących do egzaminów Proficiency.

Naszą specjalnością są kursy indywidualne, stworzone specjalnie dla potrzeb konkretnego klienta.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu różnych kursów tematycznych lub w ramach przygotowania do różnych egzaminów. Prowadzimy kursy przygotowawcze do matury, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu na certyfikat Cambridge, IELTS, TOEIC, TOEFL (dowolne poziomy). Pomagamy w opanowaniu gramatyki lub poprawieniu wymowy. Prowadzimy treningi konwersacji. Szkolimy w pisaniu korespondencji biznesowej, wypracowań, prac akademickich, prac maturalnych i innych. Ułatwiamy dziecku opanowanie podstaw angielskiego lub rozwinięcie słownictwa.

Oferujemy kursy specjalistyczne – biznesowe, techniczne, prawnicze, medyczne – każdy dostępny w wielu specjalnościach i na różnych poziomach zaawansowania. Szkolimy przed wyjazdem do pracy za granicą lub przed rozpoczęciem pracy w branży hotelarskiej i turystycznej. Pomagamy także studentom filologii przygotować się do egzaminów – dowolnych – nie tylko PNJA.

W tej branży nie ma dla nas zadań niewykonalnych.

Tylko u nas – po dowolnej lekcji można dostać własną językową grę planszową lub karcianą, dzięki której można powtórzyć poznane słownictwo lub gramatykę.

Nauka angielskiego to dobra zabawa!